FIRMA „FACH-BUD”


Firma „Fach-Bud” prowadzi usługi w zakresie robót budowlanych. Swoją działalnością obejmujemy głównie woj. Podkarpackie, lecz swoje prace wykonujemy również w innych regionach kraju jak również na rynkach zagranicznych.

Naszą specjalnością są TYNKI wewnętrzne maszynowe gipsowe i cementowo – wapienne, TYNKI tradycyjne cementowo-wapienne, TYNKI zewnętrzne wraz z dociepleniem i wykonaniem elewacji budynku oraz WYLEWKI maszynowe. Świadczymy również usługi w zakresie adaptacji poddaszy z płyt karton-gips, szpachlowania ścian gładzią gipsową, malowania, oraz układania paneli i płytek.

To co nas wyróżnia to solidność, dokładność, szybkość w działaniu. Jesteśmy słowni i dbamy o szczegóły. Rozumiejąc wymagania dzisiejszego rynku i jednocześnie zdając sobie sprawę z ogromnej konkurencji, nie możemy sobie pozwolić na zaniedbania czy jakiekolwiek niedociągnięcia. Wykonywane przez naszą firmę tynki, elewacje, czy prace wykończeniowe zadowolą nawet najbardziej wymagających inwestorów. Posiadamy odpowiednio wyszkolony zespół pracowników z dużymi umiejętnościami i doświadczeniem. Swoją pracę wykonujemy z pasją, poświęcając jej dużo czasu. Ciągle się doskonalimy wyznając zasadę „Mądrzy ciągle się uczą, głupcy wszystko umieją”. Nie udzielamy azylu zbiegom okoliczności. U nas wszystko jest przemyślane i zaplanowane a zadowolenie klienta to dla nas priorytet.